Moterims

2017 Gegužės 18 - Birželio 14 d.
Akcija vyksta: RIMI

Skirk akimirką sau!

Pirk bent du akcijoje dalyvaujančius produktus ir laimėk dovanų kuponą poilsiui Druskininkuose!

Skirk akimirką sau!
Laimėtojai

Sveikiname žaidimo „Skirk akimirką sau“  laimėtojus!

Galina Tiščenko

Rimantas Gembutas

Rita Preidienė

Laimėtojai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai per 5 darbo dienas nuo laimėtojų išrinkimo datos. Su laimėtojais susisieksime telefono numeriais, kuriais jie registravosi akcijoje.

Taisyklės

AKCIJOS TAISYKLĖS

Bendrosios sąlygos

Akcijos organizatorius – UAB „Partizanas“, į.k. 300065271, adresas Švitrigailos 11B, Vilnius.

Akcija vyksta nuo 2017 gegužės 18 d. iki birželio 14 d. visose Lietuvos Respublikos teritorijoje esančiose parduotuvėse RIMI.

Loterijoje gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos rezidentai.

Prizų fondas

Trys “SPA Vilnius” viešbučio Druskininkuose dovanų kuponai. Vieno kuponovertė – 300 eur.

Akcijos vykdymo procedūra, dalyvavimo sąlygos 

Norėdamas dalyvauti akcijoje, RIMI parduotuvėse asmuo turi įsigyti bent du  „Skirk akimirką sau!“ akcijoje dalyvaujančius produktus.

Norint laimėti vieną iš prizų, reikia registruotis puslapyje  HYPERLINK "http://www.protingaspasirinkimas.lt/" www.protingaspasirinkimas.lt. Būtina išsaugoti pirkimo kvitą iki akcijos pabaigos.

Akcijoje dalyvaujantys produktai:

Visi prekių ženklais Always, Discreet, Tampax ir Naturella pažymėti produktai.

 Kiekvienas dalyvis turi teisę registruotis neribotą kiekį kartų, tačiau su tuo pačiu kvitu galima registruotis tik vieną kartą.

Laimėtojai burtų keliu  išrenkami iki 2017 m. birželio 16 d.

Prizai į pinigus nekeičiami.

Laimėtojai, nepasinaudoję laimėjimu ar jų suteikiamomis teisėmis nustatytomis sąlygomis ir terminais, praranda teisę į prizą.

Organizatorius neatsako, jei galimybėms pasinaudoti prizu ar jo suteikiamomis teisėmis sutrukdo laimėtojo asmeninės ar kitaip su juo susijusios aplinkybės. Minėtais atvejais jokie laimėtojo nuostoliai bei nepanaudoto laimėjimo vertė nekompensuojami.

Laimėtojai bus paskelbti internetinėje svetainėje  HYPERLINK "http://www.protingaspasirinkimas.lt/" www.protingaspasirinkimas.lt .

Laimėtojai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai per 5 darbo dienas nuo laimėtojų išrinkimo datos. Su laimėtojais susisieksime telefono numeriais, kuriais jie registravosi akcijoje.

Pirkimo kvitus būtina išsaugoti iki prizo atsiėmimo dienos.

Dalyvio išlaidos, susijusios su dalyvavimu loterijoje 

Akcijos dalyviui tenka bet kokios jo išlaidos, susijusios su tolesniu prizo naudojimu.

 Akcijos dalyviui tenka bet kokios kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės akcijos dalyvio situacijos.

Visi su laimėjimu susiję privalomi valstybiniai mokesčiai, jei tokių būtų, bus sumokėti loterijos užsakovo.

Skundų nagrinėjimo tvarka 

Skundas dėl akcijos sąlygų pažeidimo turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus dokumentus ir jų kopijas su skundo nuoroda. Jis turi būti siunčiamas UAB „Partizanas“, adresas Švitrigailos 11B, Vilnius arba el. paštu [email protected] iki 2017 m. birželio 30 d. Loterijos organizatoriai peržiūri pretenziją ir per 30 dienų pateikia savo atsakymą.

Kitos sąlygos

Organizatorius neatsakingas už bet kokias dalyvio asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu akcijoje, taip pat neatsakingas už akcijos prizus suteikiančių asmenų paslaugų suteikimą ir/ar kokybę.

Prizo vertė jokiais atvejais neišmokama grynaisiais ir nekeičiama į kitas prekes.

Akcijoje negali dalyvauti UAB „RIMI“, UAB „Sanitex“, UAB „Partizanas“ ir „Procter & Gamble“ darbuotojai bei jų šeimų nariai. 

Organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles ir sąlygas bei įsipareigoja apie tai informuoti internetinėje svetainėje  HYPERLINK "http://www.protingaspasirinkimas.lt/" www.protingaspasirinkimas.lt.

Su visais terminais ir sąlygomis galite susipažinti tinklalapyje  HYPERLINK "http://www.protingaspasirinkimas.lt" www.protingaspasirinkimas.lt. 

Kontaktai pasiteirauti: [email protected].